Ogłoszenie - Mega Partners

Logo firmy

Mega Partners


O firmie:

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Murarz Holandia


USŁUGI/Nieruchomości i budownictwo
Przemysł budowlany–Budynki użytkowe i mieszkalne

Opis stanowiska:

Branża: Budownictwo Miejsce pracy: Holandia Szczegóły oferty: Prace murarskie w systemie holenderskim. Murowanie głównie cegłą klinkierową. Norma w ciągu 8 godzin wynosi 600 cegieł.

Miejsce zatrudnienia: Holandia, HolandiaPoczątek zatrudnienia: 2018-08-16

Czas zatrudnienia: od 3 do 6 miesięcy

Wymiar: elastyczny czas pracy

Wymagania: - 5 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy, - doświadczenie holenderskie na stanowisku murarza - komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego, - własne podstawowe narzędzia i ubranie robocze, - gotowość do podjęcia pracy na terenie Holandii, - dobry stan zdrowia, duża sprawność fizyczna

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny


Oferujemy


- wynagrodzenie wynosi 22 euro – osoby na własnej działalności gospodarczej - własny samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy - podwykonawstwo w firmie holenderskiej, - możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem, - opieka polskojęzycznego koordynatora - kwatera w pełni wyposażona, bezpłatna Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.


Wymagane od kandydatów dokumenty:


cv


Osoba kontaktowa: Marta Łużny


Telefon osoby kontaktowej: 0048666898577wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook