Ogłoszenie - Mega Partners

Logo firmy

Mega Partners


O firmie:

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Elektrycy


USŁUGI/Budownictwo
Inne

Opis stanowiska:

Branża: Budownictwo Miejsce pracy: Holandia, Leiden Termin rozpoczęcia pracy: Czerwiec 2018 Szczegóły oferty: Dla naszego kontrahenta poszukujemy elektryków z wcześniejszym doświadczeniem w pracy w zawodzie na terenie Holandii. Projekt to budowa instalacji elektrycznej w nowych garażach. Przewidywana długość kontraktu to kilka miesięcy.

Miejsce zatrudnienia: Leiden, HolandiaPoczątek zatrudnienia: 2018-06-26

Czas zatrudnienia: do 3 miesięcy

Wymiar: elastyczny czas pracy

Wymagania: - 5 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy, - znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego minimum na poziomie średnim B1, - gotowość do podjęcia pracy na terenie Holandii, - dobry stan zdrowia, duża sprawność fizyczna

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny


Oferujemy


- wynagrodzenie wynosi 11,00 Euro netto na godzinę, - zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę, - ubezpieczenie opłacone przez firmę, - własny samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy - zatrudnienie na warunkach holenderskich, - możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem, Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.


Wymagane od kandydatów dokumenty:


cv


Osoba kontaktowa: Marta Łużny


Telefon osoby kontaktowej: 0048666898577wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook