Ogłoszenie - Work Force Sp. z o.o.

Logo firmy

Work Force Sp. z o.o.

O firmie:

Work Force istnieje na rynku od kwietnia 2004 roku. Jesteśmy biurem pośrednictwa pracy, które oferuje możliwość podjęcia legalnej pracy w Polsce oraz na terenie Holandii, posiadającym Certyfikat Ministra pracy. W Holandii istniejemy nieprzerwanie od 11.11.1993 roku. Jako Lammers & Van Kempen do roku 2006 a od stycznia 2007 w wyniku połączenia się z Temp Solution - już jako Tempsolution Flexspecialisten Nederland B.V.

Pracownik Produkcyjny

0
0

Opis stanowiska:

Oferujemy pracę na długi okres czasu w firmie, która zajmuje się przygotowywaniem sałatek z owoców i warzyw. Jest to praca na róznych stanowiskach - krojenie, pakowanie, mycie, przekładanie skrzynek itp.

Miejsce zatrudnienia: Nistelrode, Holandia

Początek zatrudnienia: 2013-12-02

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: Wymagania: - komunikatywna znajomość j. holenderskiego - dostępność na dłuższy okres czasu - prawo jazdy - poszukujemy solidnych i ambitnych osób

Wymagany język inny, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Możliwość zawiązania dłuższej współpracy, systematycznie wypłacane wynagrodzenia. Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymogi, prosimy o przesyłanie CV na adres.: i.wanat@workforce.pl

Wymagane od kandydatów dokumenty:

ID lub Paszport

Osoba kontaktowa:

Telefon osoby kontaktowej:

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook