Ogłoszenie - Solid Service Polska Sp. z.o.o.

Logo firmy

Solid Service Polska Sp. z.o.o.

O firmie:

Malarz (Holandia) Lokalizacja: Holandia Dla naszego Partnera firmy Mc Do-it BV, jednej z wiodących holenderskich agencji zatrudnienia poszukujemy osób do pracy w charakterze:

Malarz (Holandia)

USŁUGI/Inne
Inne

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało: malowanie ścian oraz sufitów, aplikowanie ochronnych warstw farb, dbanie o czystość narzędzi oraz miejsca pracy, przygotowanie powierzchni do renowacji, umiejętność doboru farb. Poszukujemy poważnego, odpowiedzialnego pracownika, który jest ukierunkowany na rozwój w swoim zawodzie.

Miejsce zatrudnienia: Holandia, Holandia

Początek zatrudnienia: 2013-05-01

Czas zatrudnienia: od 6 do 12 miesięcy

Wymiar: cały etat

Wymagania: -mile widziane wykształcenie w zawodzie -praktyczne doświadczenie w pracy jako malarz (udokumentowane) -chęć podjęcia pracy długoterminowej -znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 – B2 (komunikatywny) -prawo jazdy kat. B

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

-zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz dojazdy do pracy -atrakcyjne wynagrodzenie -ciekawą i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze -polskojęzyczną opiekę -pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii Prosimy przesyłać CV na adres: praca@solidservice.pl w temat wpisując \\\'Malarz-imię nazwisko\\\'. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Kontakt: Solid Service sp. z o.o. 90-051 Łódź, al. Piłsudskiego 12/611 e-mail: praca@solidservice.pl www.solidservice.pl http://www.facebook.com/SolidServicePolska?ref=hl Przy przesyłaniu aplikacji prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy SOLID SERVICE sp. z o.o.,

Wymagane od kandydatów dokumenty:

cv

Osoba kontaktowa: Solid Service

Telefon osoby kontaktowej:

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook