Ogłoszenie - Ruben Bau Sp z o.o.

Logo firmy

Ruben Bau Sp z o.o.

O firmie:

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów żurawia wieżowego z uprawnieniami do pracy w na terenie Niemiec.

Operator żurawia do Niemiec

6

USŁUGI/Budownictwo
Przemysł budowlany–Budynki użytkowe i mieszkalne

Opis stanowiska:

Zadania/ Zakres prac: • samodzielna obsługa żurawia wieżowego i dbałość o dobry stan techniczny, • komunikacja z pozostałymi pracownikami.

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt, Monachium i inne, Niemcy

Początek zatrudnienia: 2018-06-01

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: • wymóg obowiązkowy: uprawnienia na sprzęt – żurawie wieżowe (ŻI) • wymóg obowiązkowy: min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie, • preferowani kandydaci w wieku 25-65 lat, • sumienność, rzetelność w pracy, • samodzielność i precyzja w działaniu, • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, • brak nałogów, • mile widziane własne auto i umiejętność wykonywania również prac ogólnobudowlanych

Wymagany język angielski, na poziomie: nie znam

Oferujemy

• stałą i legalną pracę, • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), • atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności), • opiekę biura.

Wymagane od kandydatów dokumenty:

CV

Osoba kontaktowa: Ruben Bau

Telefon osoby kontaktowej: 0048534188717

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook