Ogłoszenie - Mega Partners

Logo firmy

Mega Partners

O firmie:

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Programista CNC Fanuc

USŁUGI/Inne
Inne

Opis stanowiska:

Branża: Metalurgia Miejsce pracy: Holandia Opis: - Praca na frezarce CNC w systemie Fanuc - Pełna obsługa maszyny oraz umiejętność pisania programów z pulpitu maszyny - Umiejętność wprowadzania korekt w programie - Prawidłowy wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanej pracy - Obróbka na podstawie rysunku technicznego

Miejsce zatrudnienia: Holandia, Holandia

Początek zatrudnienia: 2018-11-26

Czas zatrudnienia: od 3 do 6 miesięcy

Wymiar: elastyczny czas pracy

Wymagania: Aplikuj śmiało jeśli posiadasz następujące kwalifikacje: - pracowałeś z wytaczarkami CNC co najmniej 5 lat, samodzielnie je obsługiwałeś oraz programowałeś w systemie Fanuc - znasz bardzo dobrze rysunek techniczny i potrafisz komunikować się w jednym z trzech języków (angielskim, niemieckim lub holenderskim) - jeśli posiadasz własny samochód to wspaniale, ponieważ szukamy osób samodzielnych i niezależnych

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Za Twoją pracę otrzymasz: - umowę na warunkach holenderskich - wynagrodzenie raz na tydzień - zawsze na czas - stawkę 542 Euro tygodniowo (przy 40 h pracy), zawsze masz możliwość wypracowania nadgodzin - zapewniamy bezpłatną kwaterę oraz ubezpieczenie - opieka polskojęzycznego koordynatora Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Aplikując na naszą ofertę nie zapomnij o dopisku (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane): Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych

Wymagane od kandydatów dokumenty:

cv

Osoba kontaktowa: Marta Łużny

Telefon osoby kontaktowej: 0048666898577

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook