Ogłoszenie - Mega Partners

Logo firmy

Mega Partners


O firmie:

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii, Niemczech oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Mechanik samochodów ciężarowych


USŁUGI/Inne
Inne

Opis stanowiska:

Branża: Motoryzacja Miejsce pracy: Holandia, okolice Rotterdamu Szczegóły oferty Kompleksowa naprawa samochodów ciężarowych jak i naczep Obsługa programu diagnostycznego. Praca w firmie naprawiającej wszystkie marki samochodów ciężarowych.

Miejsce zatrudnienia: Holandia, okolice Rotterdamu, HolandiaPoczątek zatrudnienia: 2018-02-26

Czas zatrudnienia: do 3 miesięcy

Wymiar: cały etat

Wymagania: Od kandydatów oczekujemy: - 5 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy, - dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź niderlandzkiego - posiadanie wiedzy z zakresu mechaniki, - umiejętność obsługi programu diagnostycznego, - własny samochód na dojazd do pracy mile widziany, - dobry stan zdrowia

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny


Oferujemy


Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie 450 - 550 € netto za tydzień, w zależności od posiadanego doświadczenia, - możliwość nadgodzin, - mile widziany samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, koszt dojazdu w gestii pracownika - zatrudnienie na warunkach holenderskich, - możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem, - zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.


Wymagane od kandydatów dokumenty:


CV


Osoba kontaktowa: Marta Łużny


Telefon osoby kontaktowej: 0048666898577wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook