Ogłoszenie - Mega Partners

Logo firmy

Mega Partners


O firmie:

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Ślusarz – Spawacz MAG


USŁUGI/Inne
Inne

Opis stanowiska:

Branża: Spawalnicza/Ślusarstwo Miejsce pracy: Niemcy, Okolice Heilbronn Termin rozpoczęcia pracy: 03.04.2018 Szczegóły oferty: Praca samodzielna w warsztacie, spawanie metodą MAG i wykonywanie drobnych prac ślusarskich. Mile widziany certyfikat spawalniczy, ale nie jest konieczny.

Miejsce zatrudnienia: Heilbronn, NiemcyPoczątek zatrudnienia: 2018-04-03

Czas zatrudnienia: od 3 do 6 miesięcy

Wymiar: elastyczny czas pracy

Wymagania: - 5 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy, - komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Szukamy osób samodzielnych, które będą w stanie porozumieć się z niemieckim zleceniodawcą. Osoby bez żadnej znajomości języka nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji, - własny samochód na dojazd do pracy, - znajomość dokumentacji technicznej

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny


Oferujemy


- wynagrodzenie wynosi 11,50 Euro brutto za 1 h pracy + 2 euro dodatku do każdej przepracowanej godziny, - wynagrodzenie wypłacane do 20 dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni, - możliwe zaliczki po przepracowaniu pełnego tygodnia, - własny samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, koszt dojazdu w gestii pracownika, - zatrudnienie na warunkach niemieckich, - możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem, - kwatera w pełni wyposażona, bezpłatna Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.


Wymagane od kandydatów dokumenty:


cv


Osoba kontaktowa: Marta Łużny


Telefon osoby kontaktowej: 0048666898577wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook