Ogłoszenie - Mega Partners

Logo firmy

Mega Partners


O firmie:

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Mechanik samochodowy


USŁUGI/Inne
Inne

Opis stanowiska:

Branża: Motoryzacja Miejsce pracy: Holandia, okolice Rotterdamu Szczegóły oferty: Kompleksowa naprawa samochodów osobowych, busów, aut ciężarowych Mercedes. Obsługa programów diagnostycznych.

Miejsce zatrudnienia: Rotterdam, HolandiaPoczątek zatrudnienia: 2018-02-26

Czas zatrudnienia: od 3 do 6 miesięcy

Wymiar: elastyczny czas pracy

Wymagania: - 5 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy, - dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź niderlandzkiego - posiadanie wiedzy z zakresu mechaniki, - umiejętność obsługi programu diagnostycznego, - prawo jazdy kat. b, własny samochód na dojazd do pracy, - dobry stan zdrowia

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny


Oferujemy


- atrakcyjne wynagrodzenie 450 - 550 € netto za tydzień, w zależności od posiadanego doświadczenia, - możliwość nadgodzin, - własny samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, koszt dojazdu w gestii pracownika - zatrudnienie na warunkach holenderskich, - możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem, - zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.


Wymagane od kandydatów dokumenty:


cv


Osoba kontaktowa: Marta Łużny


Telefon osoby kontaktowej: 0048666898577wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook