Ogłoszenie - Mega Partners

Logo firmy

Mega Partners


O firmie:

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Hydraulik Holandia


USŁUGI/Budownictwo
Przemysł budowlany–Budynki użytkowe i mieszkalne

Opis stanowiska:

Branża: Budownictwo Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam, Rotterdam Szczegóły oferty: Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy hydraulików (monterów instalacji sanitarnych). Obowiązki obejmują montaż, instalację i naprawę systemów rur, kształtek i złączek w instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania. Mile widziane teamy dwuosobowe z własnym samochodem.

Miejsce zatrudnienia: Amsterdam, Rotterdam, HolandiaPoczątek zatrudnienia: 2018-03-26

Czas zatrudnienia: do 3 miesięcy

Wymiar: elastyczny czas pracy

Wymagania: -5 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy, - znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego - posiadanie wiedzy z zakresu budownictwa, - aktualny certyfikat VCA, - własne ubranie robocze, - mile widziane prawo jazdy kat. B + własny samochód na dojazd do pracy, - dobry stan zdrowia, duża sprawność fizyczna

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Wymagany język inny, na poziomie: komunikatywny


Oferujemy


- wynagrodzenie wynosi 505 Euro netto po odliczeniu kosztów kwateryi ubezpieczenia, - mile widziany samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, koszt dojazdu w gestii pracownika, - tygodniowe wynagrodzenie, - zatrudnienie na warunkach holenderskich, - kwatera w pełni wyposażona Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.


Wymagane od kandydatów dokumenty:


cv


Osoba kontaktowa: Marta Łużny


Telefon osoby kontaktowej: 0048666898577wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook