Ogłoszenie - Mega Partners

Logo firmy

Mega Partners


O firmie:

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Niemczech oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Monter konstrukcji stalowych


USŁUGI/Budownictwo
Przemysł budowlany–Budynki użytkowe i mieszkalne

Opis stanowiska:

Branża: Ślusarstwo Miejsce pracy: Holandia, Arkel Szczegóły oferty: Montaż konstrukcji stalowych. Wymagany brak lęku wysokości.

Miejsce zatrudnienia: Arkel, HolandiaPoczątek zatrudnienia: 2018-04-23

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: - 5 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy, - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, - własny samochód na dojazd do pracy, - znajomość dokumentacji technicznej

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam


Oferujemy


- wynagrodzenie wynosi 450 Euro netto / tydzień (przy 40 godzinach pracy), - zatrudnienie na warunkach holenderskich, - możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem, - kwatera w pełni wyposażona, bezpłatna Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.


Wymagane od kandydatów dokumenty:


CV


Osoba kontaktowa: Marta Łużny


Telefon osoby kontaktowej: 0048666898577wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook