Ogłoszenie - Work Force Sp.zo.o.

Logo firmy

Work Force Sp.zo.o.

O firmie:

Work Force Biuro posrednictwa pracy w Holandii

Pakowanie slodyczy

855

PRODUKCJA/Artykuły spożywcze, alkohole i napoje
Żywność i napoje - Produkcja

Opis stanowiska:

Firma Work Force Sp.zo.o. zatrudni w Holandii kobiety i mezczyzn do pracy w Holandii do pakowania slodyczy. Firma zapewnia mieszkanie, dojazd do pracy, ubezpieczenie oraz opieke polskich przedstawicieli. Wymagana komunikatywna znajomosc jezyka niem lub ang. Cv prosze wysylac na adres info@workforce.pl    Kontakt tel. 77 4234365 ul. Krakowska 53 45-075 Opole info@workforce.pl Bydgoszcz tel. 52 3739198 ul. Pod Blankami 21

Miejsce zatrudnienia: Holandia - Oss, Holandia

Początek zatrudnienia: 2012-05-14

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: Znajomosc jezyka niem. lub ang.

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Zakwaterowanie, ubezpieczenie, dojazd do pracy, opieke polskojezyczna.

Wymagane od kandydatów dokumenty:

dowod osob lub paszport

Osoba kontaktowa:

Telefon osoby kontaktowej:

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook