Ogłoszenie - eb Personeelsdiensten B.V.

Logo firmy

eb Personeelsdiensten B.V.

O firmie:

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, która proponuje pracę na terenie Holandii.

Pracownik Produkcyjny

30248607

PRODUKCJA/Artykuły spożywcze, alkohole i napoje
Inne

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , głównie przy pakowaniu produktów mięsnych.

Miejsce zatrudnienia: Best k/ Eindhoven, Holandia

Początek zatrudnienia: 2012-02-13

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: elastyczny czas pracy

Wymagania: Obecnie pilnie poszukujemy pracowników w młodym wieku (przede wszystkim kobiety) do 23 roku życia. Prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Wymagane od kandydatów dokumenty:

OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ PRACY W NASZEJ FIRMIE, PROSIMY O PRZESYŁANIE CV W J

Osoba kontaktowa: Błażej śmigaj

Telefon osoby kontaktowej: 0031615109701

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook