Ogłoszenie - Solid Service

Logo firmy

Solid Service


O firmie:

Lokalizacja: Holandia Branża: Logistyka Dla naszego Partnera firmy Mc Do-it BV, jednej z wiodących holenderskich agencji zatrudnienia poszukujemy osób do pracy w charakterze: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - wysoki skład

Operator wózka widłowego (Holandia)


PRODUKCJA/Artykuły spożywcze, alkohole i napoje
Żywność i napoje - Produkcja

Opis stanowiska:

Praca w magazynach przy obsłudze różnych typów wózków widłowych (Reach truck, head truck itp)

Miejsce zatrudnienia: Holandia, HolandiaPoczątek zatrudnienia: 2013-08-01

Czas zatrudnienia: od 3 do 6 miesięcy

Wymiar: cały etat

Wymagania: Wymagania: Doświadczenie na podobnym lub takim samym stanowisku. Doświadczenie w pracy na wózku wysokiego składu (reach truck). Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego Prawo jazdy kat. B Uprawnienia na wózki widłowe. Kontakt: Solid Service sp. z o.o. 90-051 Łódź, al. Piłsudskiego 12/611 e-mail: praca@solidservice.pl www.solidservice.pl https://www.facebook.com/SolidServicePolska Przy przesyłaniu aplikacji prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy SOLID SERVICE sp. z o.o., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny


Oferujemy


Stawka za godzinę: 5,8-7,20 Euro netto/h (stawka uzależniona od wieku pracownika wg holenderskich stawek wiekowych) * stawki po odciągnięciu kosztów podatku, zakwaterowania i ubezpieczenia Podstawowa ilość godzin pracy tygodniowo : 40/tyg. Praca tymczasowa na czas od 3-12 miesięcy (możliwe przedłużenie kontraktu). Prosimy wysyłać CV w temacie wpisując: \'Operator wózka- wysoki skład- imię nazwisko\'.


Wymagane od kandydatów dokumenty:


CV


Osoba kontaktowa:


Telefon osoby kontaktowej:wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook