Ogłoszenie - Solid Service

Logo firmy

Solid Service


O firmie:

Lokalizacja: Holandia Branża: Produkcja Obecnie dla naszego Klienta w Holandii, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: PRACA PRZY FILETOWANIU KURCZAKÓW (Holandia)

Filetowanie kurczaków (Holandia)


PRODUKCJA/Artykuły spożywcze, alkohole i napoje
Żywność i napoje - Produkcja

Opis stanowiska:

Opis stanowiska: - praca na linii przy produkcji filetów z drobiu -obróbka filetów z drobiu za pomocą noża - praca na dłuższy okres czasu - praca w systemie dwu zmianowym

Miejsce zatrudnienia: Holandia, HolandiaPoczątek zatrudnienia: 2013-01-01

Czas zatrudnienia: od 6 do 12 miesięcy

Wymiar: cały etat

Wymagania: Wymagania: - doświadczenie na zmechanizowanej linii produkcji filetów z drobiu - wymagane doświadczenie w pracy z nożem, na linii produkcyjnej przy wykrawaniu filetów - umiejętność filetowania, trybowania, wykrawania kości z uda kurczaka - prawo jazdy kat. B -mile widziane - znajomość języka niemieckiego lub angielskiego Kontakt: Solid Service sp. z o.o. 90-051 Łódź, al. Piłsudskiego 12/611 e-mail: praca@solidservice.pl www.solidservice.pl https://www.facebook.com/SolidServicePolska?ref=hl Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Przy przesyłaniu aplikacji prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy SOLID SERVICE sp. z o.o., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).” PRACOWAŁEŚ ZA GRANICĄ? Z NAMI RÓWNIEŻ ODZYSKASZ PODATEK!

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny


Oferujemy


Stawka za godzinę - uzależniona od wieku pracownika wg holenderskich stawek wiekowych oraz w zalenosci od doswiadczenia. * stawki po odciągnięciu kosztów podatku, zakwaterowania i ubezpieczenia Podstawowa ilość godzin pracy tygodniowo : 40/tyg. Praca tymczasowa na czas od 3-12 miesięcy (możliwe przedłużenie kontraktu). Wyjazdy co tydzień w każda sobotę, w poniedziałek początek pracy. CV prosimy wysyłać na praca@solidservice.pl w temat wpisując \'Filetowanie kurczaków- imię i nazwisko\'.


Wymagane od kandydatów dokumenty:


CV


Osoba kontaktowa: Solid Service


Telefon osoby kontaktowej:wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook