Ogłoszenie - Job_Trotters GmbH

Logo firmy

Job_Trotters GmbH

O firmie:

Job- Trotters GmbH jest profesjonalna , niezawodna i powazna firma w zakresie posrednictwa pracy. Nasza siedziba glowna znajduje sie w Graz / Austria. Zajmujemy sie posrednictwem osob w kazdej dziedzinie gospodarczej i na kazdym stanowisku. Wiecej informacji otrzymaja Panstwo na stronie irternetowej www.job-trotters.net.Telefon 0043/316 49 23 33. e-mail office@job-trotters.net Jeżeli zależy ci na szybkim dotarciu do oferty i profesjonalnej obsłudze naszych konsultantów dołącz do nas. Wyślij nam swoje cv i przekonaj się, że jeśli spełniasz wymogi pracodawcy nasz konsultant skontaktuje się z tobą już następnego dnia i przedstawi ofertę pracy. Zapraszamy

Izolacje Termiczne

USŁUGI/Budownictwo
Przemysł budowlany–Budynki użytkowe i mieszkalne

Opis stanowiska:

Wymagania: , minimum 5 do 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku izolacje termiczne rur, blacha

Miejsce zatrudnienia: calky kraj , Austria

Początek zatrudnienia: 2013-04-20

Czas zatrudnienia: od 6 do 12 miesięcy

Wymiar: cały etat

Wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie techniczne , minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku od izolacji jezyk niemiecki

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Oferujemy: - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - pomoc w organizacji wyjazdu - opieka konsultanta w trakcie wyjazdu Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, ważne dokumenty i ewentualne zapytania prześlij na adres: m.hoedlmoser@job-trotters.net

Wymagane od kandydatów dokumenty:

zyciorys/Cv

Osoba kontaktowa: Malgorzata Hödlmoser

Telefon osoby kontaktowej: 0043316492333

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook