Ogłoszenie - Holland Contracting Sp. z o.o.

Logo firmy

Holland Contracting Sp. z o.o.

O firmie:

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy tymczasowej na terenie Holandii. Dzięki blisko 10-letniemu doświadczeniu zajmujemy czołową pozycję na rynku pośrednictwa pracy do Holandii. Oferty udostępniane za naszym pośrednictwem w Holandii dotyczą przede wszystkim sektora agrarnego. Oferujemy pracę głównie w branży ogrodniczej (szklarnie, hale, przetwórnie), ale pojawiają się również inne branże.

PRACOWNIK W SEKTORZE AGRARNYM ( PRACA W SZKLARNIACH, HALACH I SORTOWNIACH)

Holandia - szklarnie

PRODUKCJA/Produkty rolne
Rolnictwo / Leśnictwo / Rybołówstwo

Opis stanowiska:

Holland Contracting Sp. z o.o. ul. Żeromskiego 1 45-053 Opole Tel. 77/441-43-33, 77/441-43-34 Oddział w Gliwicach ul. Zwycięstwa 14 44-100 Gliwice Tel. 32/332-16-90, 32/332-16-91 * odpowiedzialność i motywacja

Miejsce zatrudnienia: Holandia - głównie okolice Hagi i Roterdamu , Holandia

Początek zatrudnienia: 2012-09-25

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: * znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu umożliwiającym komunikację * doświadczenie w pracy w ogrodnictwie lub produkcji * prawo jazdy kat. B * gotowość do regularnych wyjazdów zagranicznych * chęć podjęcia dłuższej współpracy * dobra organizacja pracy AKTUALNIE POSIADAMY GŁÓWNIE OFERTY PRACY DLA OSÓB CHCĄCYCH WYJECHAĆ W POJEDYNKĘ (WYJAZDY DLA PAR ORAZ WIĘKSZYCH GRUP - OBECNIE NIE SĄ MOŻLIWE) Forma rejestracji: PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA REJESTRACYJNEGO NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ www.hollandcontracting.pl SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Wymagany język angielski, na poziomie: podstawowy

Wymagany język niemiecki, na poziomie: podstawowy

Oferujemy

* wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym * zakwaterowanie na terenie Holandii * gwarantujemy ubezpieczenie oraz dojazd do pracy * opieka polskich konsultantów na terenie Holandii

Wymagane od kandydatów dokumenty:

Aktualny dowód osobisty lub paszport

Osoba kontaktowa: Holland Contracting Sp. z o.o.

Telefon osoby kontaktowej: 0048774414333

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook